HOME PAGE

ΙΣΤΟΡΙΚΟ

ΜΑΘΗΤΕΣ

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ

ΝΕΑ

7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

 

- ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ  7ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ  ΛΑΡΙΣΑΣ -

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΣΕ Α.Ε.Ι & Τ.Ε.Ι 2014

       Η επιτυχία των μαθητών των Λυκειακών Τάξεων του 7ου Γυμνασίου συνεχίζεται για τρίτη χρονιά με την εισαγωγή τους  σε  σχολές των Α.Ε. Ι & Τ.Ε.Ι.   Συγχαίρουμε και τους φετινούς μαθητές μας και τους ευχόμαστε καλές σπουδές και καλή σταδιοδρομία.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΙ Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΩΝ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!

ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 2014

A/A Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
1 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΘΟΥΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
2 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΑΡΙΕΤΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΣΩΜΑΤΑ ΣΜΥ
4 ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
5 ΓΚΟΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ ΣΣΕ
6 ΔΕΣΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
7 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΦΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
8 ΔΟΥΛΜΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
9 ΖΑΡΑΜΠΟΥΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
10 ΖΑΡΑΜΠΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
11 ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
12 ΖΗΝΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
13 ΚΑΤΣΑΡΑ ΙΟΥΛΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
14 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΑΝΩ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
15 ΚΟΥΡΤΗΣ ΒΑΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
16 ΚΥΠΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17 ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
18 ΛΑΣΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
19 ΛΙΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
20 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ
21 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
22 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
23 ΜΠΕΛΛΟΥ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
24 ΜΠΙΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
25 ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
26 ΠΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΝΕΤΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
27 ΠΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΝΕΤΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
28 ΠΑΥΛΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
29 ΠΕΡΙΦΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
30 ΠΟΥΛΙΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
31 ΠΡΑΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΓΟΡΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
32 ΠΡΑΠΑ ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦYTΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3. ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 4. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΒΙΟΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
33 ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) - (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
34 ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΛΙΝΤΙΤΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
35 ΣΙΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
36 ΣΤΑΥΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)  ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
37 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
38 ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1.ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ, 2.ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ, 3.ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΡΓΩΝ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
39 ΤΣΟΥΚΑΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΝΟΥΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ, 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
40 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
41 ΧΑΛΙΑΜΠΑΛΙΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΩΗ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
42 ΧΟΝΔΡΟΔΗΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
43 ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

 

ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 2013

A/A Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα

1

ΚΟΥΤΣΙΜΠΕΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

 

ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 2012

A/A Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
1 ΔΟΥΛΜΕΣ ΣΠΥΡΟΣ ΡΙΖΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
2 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
3 ΚΑΤΣΙΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
4 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

 

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΣΕ Α.Ε.Ι & Τ.Ε.Ι 2013

 

A/A Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
1 ΑΚΡΙΒΟΥΛΗ ΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΑΜΦΙΣΣΑ)  ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
2 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΟΦΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
3 ΓΚΙΟΥΖΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
4 ΓΚΟΤΣΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
5 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
6 ΔΟΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
7 ΔΟΥΛΜΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
8 ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ ΑΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
9 ΚΑΝΑΒΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΑΣΙΜΙΡΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
10 ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΗΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
11 ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΒΑΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
12 ΚΑΡΥΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΤΥΧΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13 ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
14 ΚΟΥΤΣΙΜΠΕΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΑΣΤΥΝ   ΣΧΟΛ
15 ΚΥΡΑΤΣΟΥΛΗΣ ΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
16 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΝΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΡΙΖΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
18 ΜΠΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΖΗΣΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ   (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ                 
19 ΝΕΜΠΕΓΛΕΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
20 ΝΤΑΜΗΤΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
21 ΝΤΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
22 ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
23 ΠΡΑΠΑ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
24 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
25 ΤΣΙΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
26 ΦΛΩΡΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΣΕ Α.Ε.Ι & Τ.Ε.Ι 2012

       Οι πρώτοι μαθητές των Λυκειακών Τάξεων του 7ου Γυμνασίου αποφοίτησαν τον Ιούνιο του 2012 και είχαμε μάλιστα πολλούς εισακτέους στις πανεπιστημιακές σχολές.  Από τους 49 μαθητές της Γ΄ Λυκειακής Τάξης που συμμετείχαν στις Πανελλαδικές Εξετάσεις πέτυχαν οι 40 να εισαχθούν σε Σχολές των Α.Ε. Ι & Τ.Ε.Ι.

       Συγχαίρουμε τους μαθητές μας και τους ευχόμαστε καλές σπουδές και καλή σταδιοδρομία.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΙ Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΩΝ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΣΕ Α.Ε.Ι -[22] & Τ.Ε.Ι -[18]

Λιαράτσικα Καλλιόπη   Νομική   Θεσ/νίκης Θεοδωράκης Αθανάσιος Υπαξ/κων Διοίκησης Αεροπορίας Κοσκινιώτης Αλέξανδρος Ιατρική Αλεξ/πολης Μπούτου Ροδόπη   Αγγλική Φιλολογία Θεσ/νίκης Καμπουρογιάννης Γεώργιος Πολιτικών Μηχανικών Θεσ/νίκης Κατσιάνη Αναστασία Μονίμων Υπαξ/κων Στρατού-ΟΠΛΑ

Χορέβα Αριστούλα Μαθηματικών Πάτρας

Καταραχιάς Δημήτριος Μαθηματικών Πάτρας

Τσιούρβα   Κλεονίκη Μαθηματικών Κρήτης Γκιουζέλη Χριστίνα Βιολογικών Εφαρμογών & Τεχνολογιών Ιωαννίνων Παπαχατζή Δήμητρα Ιστορίας &  Αρχαιολογίας Θεσ/νίκης Γκούνη Έλλη Ιστορίας Αρχαιολ. & Κοινων. Ανθρωπολ. Θεσσαλίας

Καζής Αθανάσιος Ιστορίας Αρχαιολ. & Κοινων. Ανθρωπολ. Θεσσαλίας Λιλελλάρι Ντορέλα Οικονομικών Επιστημών Θεσ/νίκης Σωκράτους Ειρήνη Οικονομικών Επιστημών Πάτρας Δουλμές

Σπύρος

 Αστυφυλάκων

Μανούδης Παναγιώτης Αγροτικής Οικονομίας & Ανάπτυξης Γεωπον. Παν. Αθήνας Σκριβάνου Στυλιανή Επικοινωνίας Μέσων και Πολιτισμού Παντείου

Στεφανίδη Σοφία Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Παντείου Σαμαρίνα Ελένη Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής Θεσσαλίας Τζιατζιάφης Κων/νος Εκπ/κών Μηχανολογίας ΑΣΠΑΙΤΕ Αθήνας Λιάγκα Δέσποινα Διαχ. Πολιτ. Περιβ. & Νέων Τεχνολογιών Δυτ.  Ελλάδας-Αγρίνιο Ακριβούλη Αικατερίνη Υδατοκ/ργειών & Αλιευτικής Διαχείρισης ΤΕΙ Μεσολογγίου Αργατζόπουλος Απόστολος Τεχνολογίας Πληροφορικής& Τηλεπικοινωνιών ΤΕΙ Λάρισας

Γκέκα Ιωάννα

 Νοσηλευτικής ΤΕΙ Λάρισας 

Γραβάνη Χρυσοβαλάντου Διοίκησης & Διαχείρισης Έργων ΤΕΙ Λάρισας Θάνος Χρυσόστομος Εμπορίας & Διαφήμισης ΤΕΙ Θεσ/νίκης Καμπουρογιάννη Ευαγγελία Χρηματοοικονομ. Εφαρμογών ΤΕΙ Κοζάνης

Κατσίκας Αλέξανδρος Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕΙ Λάρισας

Κολλύρας Χαράλαμπος Σχεδ/μου & Τεχν/γιας Ξύλου & Επίπλου  ΤΕΙ Λάρισας

Μάγγου Ιωάννα Διοίκησης & Διαχείρισης Έργων ΤΕΙ Λάρισας

 

Μαϊμάρης Αντώνιος Ζωϊκής Παραγωγής ΤΕΙ Λάρισας Μαλάμης Αστέριος   Φυτικής Παραγωγής ΤΕΙ Λάρισας Μπαντίδος Βασίλειος Εφαρ. Πληρ. στη Διοικ. & στην Οικον. ΤΕΙ Γρεβενά Μπέκος Γεώργιος Ηλεκτρολογίας ΤΕΙ Λάρισας Παπαδοπούλου Αικατερίνη Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕΙ Κοζάνης
   
Παπατριαντα-φύλλου Χρυσάνθη-Γεωργία Μαιευτικής ΤΕΙ Κοζάνης Ρουμπιές Δημήτριος Τεχνολογίας Πληροφορικής& Τηλεπικοινωνιών ΤΕΙ Λάρισας Σέτσικας Θεόδωρος Λογιστικής ΤΕΙ Λάρισας Συντζιάκη Ελένη Διοίκησης & Διαχείρισης Έργων ΤΕΙ Λάρισας    

 

 

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ

 

 ΔΕΙΤΕ VIDEO ΑΠΟ ΤΟΝ

ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ